Lamborghini Gallardo SEW poprzednim newsie wspominaliśmy, że trwają prace nad klipem z Audi S4, nawet pojawiła się jego zapowiedź. Dziś pragniemy uzupełnić materiał, który został nakręcony we wrześniu, a który od jakiegoś czasu można już oglądać w internecie. Chodzi o klip przygotowany dla firmy SJS, w którym możecie oglądać plejadę supersamochodów – Porsche Carrera, Mitsubishi Lancer EVO, Subaru Impreza.
Uzupełnieniem jest kilka zdjęć rodzynka stajni Szkoły Jazdy Subaru – Lamborghini Gallardo SE Nuernberg.

Jest to specjalna, limitowana wersja Gallardo – nadwozie nosi numer 217, a cała powstała seria liczy sobie zaledwie 250 sztuk. Klip wyprodukowany przez Adrenaline Motorsport, między innymi z jego udziałem, prezentuje się następująco (zachęcamy do włączenia fullscreen i obejrzenia w jakości HD):

Illusion – the movie from Adrenaline Motorsport on Vimeo.

Zdjęcia zostały wykonane “przy okazji”, w wolnej chwili, w której można było wziąć aparat do ręki i zająć się czymś innym niż pierwotne działania. Rezultaty możecie podziwiać poniżej. W komentarzach wpisujcie, jakie auto chcielibyście zobaczyć jako kolejne.

AKTUALIZACJA:
Wczoraj pojawił się nowy filmik AMS:

Lambo SJS from Adrenaline Motorsport on Vimeo.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Response to "Lamborghini Gallardo SE"

Leave a Comment

Read previous post:
Zapowiedź klipu z Audi S4

Dawno nic się nie pojawiało, zapowiedzi wiszą, a czasu na ich przygotowanie wciąż brak. Żeby nie było, że strona zaraz...

Close