O projekcie

Rigshots.pl to projekt, dzięki któremu chcemy realizować nietuzinkowe projekty multimedialne związane z motoryzacją. Owa nietuzinkowość ma polegać na dużym zaangażowaniu w realizowane projekty, wykorzystaniu najnowszych technik, dużej wiedzy merytorycznej i dostępie do profesjonalnego sprzętu będącego stale do naszej dyspozycji, ale przede wszystkim na bardzo wysokiej jakości finalnie dostarczanych produktów. Ponieważ na dzień dzisiejszym w Polsce nie jest łatwo osiągnąć przedstawione cechy, dlatego chcemy być tymi, którzy to umożliwią.

W pierwszej kolejności, w naszej działalności chcemy zająć się realizacją sesji fotograficznych, ze szczególnym uwzględnieniem techniki wykonywania zdjęć nazywanej rig shots. O spektakularności osiąganych rezultatów chyba nikogonie trzeba przekonywać. Już teraz na stronie można podziwiać pierwsze efekty.

Docelowo nasze aspiracje obejmują możliwość realizacji dowolnego multimedialnego zlecenia, na jakie tylko wpadnie klient – od wysokiej jakości nagrania wideo z profesjonalnym dźwiękiem, postprodukcję, poprzez profesjonalnie wykonane zdjęcia, na witrynach internetowych kończąc. Jeśli pojawi się potrzeba, to jesteśmy również w stanie wesprzeć klienta w pełnym zakresie działań marketingowych i PRowych w social media (Facebook, Twitter, Blip.pl).

Mamy nadzieję, że nasza wizja współpracy jest wystarczająco interesująca, żeby się z nami skontaktować w celu omówienia szczegółów współpracy.